Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

W części autobusów MPK Rzeszów nie zapłacisz za bilet kartą

Bilety przez cały czas będzie można kupić w kasowniku. (Fot. ZTM Rzeszów)

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie ulepsza biletomaty w autobusach MPK. W części z nich do połowy lipca nie uda się kupić biletu za pomocą karty bankomatowej

O pracach, które mają poprawić jakość transakcji w zamontowanych w miejskich autobusach biletomatach, poinformował dziś Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy rzeszowskiego ZTM:

„W związku z tym w części z nich zostaną czasowo wymontowane czytniki w celu przeprowadzenia prac serwisowych. Od dzisiaj (19 czerwca), w około 20 autobusach nie będzie można dokonać zakupu biletu w biletomacie za pomocą karty płatniczej. Bilet można będzie kupić płacąc bilonem lub kartą bankową w kasowniku.”

ZTM przypomina przy okazji o możliwości zakupu biletów przez internet na stronie www.ebilet.erzeszow.pl, zaprasza też do korzystania z aplikacji mobilnych: zbiletem.pl, mPay, moBILET, skycash czy GoPay.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin