Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 kwietnia 2024

W Malawie 70-latek zabił 50-latka

Najbliższe trzy miesiące podejrzany o zabójstwo w Malawie spędzi za kratkami. (Fot. Wit. Hadło/zdjęcie ilustracyjne)

Podejrzany o zabójstwo 50-latka decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Taka decyzja zapadła w sprawie zbrodni na terenie przysiółka Zagóra w Malawie. Prokuratura potwierdza jedynie, że doszło do zabójstwa, ale nie podaje szczegółów sprawy.

Ciało 50-letniego Zenona P. znaleziono w w pewnej odległości od skupiska gospodarstw Malawie. Mężczyzna miał mnóstwo ran ciętych i kłutych. Policjanci szybko ustalili, kto może stać za tym morderstwem. Ich zdaniem to 70-letni Kazimierz B. 

Magdalena Zięba-Kołacz, prokurator rejonowy w Rzeszowie, potwierdza, że to zdarzenie zakwalifikowane jest jako zabójstwo. Więcej nie może powiedzieć ze względu na dobro prowadzonego śledztwa.

Okazuje się, że domy Kazimierza B. i drugi, należący do Zenona P., znajdują się obok siebie. Zenon P. zamieszkiwał w Rzeszowie, ale często przyjeżdżał do rodzinnej Malawy.

Nie wiadomo jaki był motyw zabójstwa, ani co dokładnie wydarzyło się tego dnia, gdy starszy mężczyzna zaatakował młodszego. Kazimierz B. za swój czyn może trafić do więzienia na okres od 8 lat do 25, a nawet otrzymać karę dożywotniego pozbawienia wolności. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin