REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

W środę dyżur telefoniczny ZUS. Temat: emerytury i renty

14 lutego br., w godz. 10-12, pod numerem 693-629-041, oddział ZUS w Jaśle zaprasza na dyżur telefoniczny dotyczący tematyki emerytalno-rentowej.

Podczas dyżuru będzie można uzyskać informacje na temat: obowiązki pracujących emerytów i rencistów względem ZUS – rozliczenia przychodów uzyskiwanych w 2023 r. Obowiązek przekazania do ZUS zaświadczenia o przychodach. O jakie świadczenia z ZUS może ubiegać się osoba z orzeczona niezdolnością do pracy lub niezdolnością do samodzielnej egzystencji. Podejmowanie zatrudnienia przez rencistów z orzeczoną niezdolnością do pracy. Korzyści z przekazywania świadczeń na rachunek bankowy. Jak dokonać zmiany sposobu wypłaty świadczenia?

Może Cię zainteresować

Udostępnij

FacebookTwitter

Przeczytaj również

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin