REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 22 lutego 2024

Wjechał bmw w zaparkowanego opla. Był pijany i nie miał prawka

Bmw uczestniczące w kolizji w Ryszkowej Woli
Do kolizji doszło na posesji w Ryszkowej Woli. (Fot. archiwum policji)

Do policyjnego aresztu trafił 42-letni kierowca bmw, który wsiadł po pijaku za kierownicę i wjechał w opla zaparkowanego na posesji w Ryszkowej Woli.

O kolizji dyżurny jarosławskiej policji został powiadomiony przez świadków, którzy zatrzymali kierowcę bmw. Na miejsce wysłał policjantów z Wiązownicy. Gdy przyjechali, zobaczyli dwa uszkodzone samochody.

– Z relacji świadków wynikało, że kierujący bmw, zjechał z drogi na prywatną posesję i uderzył w zaparkowanego tam opla. Następnie przejechał jeszcze kilka metrów i zatrzymał swój pojazd przed domem. Tam zatrzymali go świadkowie – informuje rzecznik policja.

Szybko okazało się, że kierowca bmw był dość mocno pijany. Miał w organizmie 3,5 promila alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin