REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 grudnia 2023

Wypadki przy pracy. W piątek dyżur eksperta z ZUS

Budynek ZUS w Rzeszowie
Na pytania odpowiadać będą eksperci z rzeszowskiego oddziału ZUS. (Fot. archiwum)

W piątek będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat wypadków przy pracy. Na pytania odpowiadać będą eksperci z rzeszowskiego ZUS.

Kiedy możemy mówić o wypadku przy pracy, a kiedy o wypadku w drodze do/z pracy? O czym należy pamiętać przy sporządzaniu i dokumentowaniu wypadku przy pracy? Jakie dokumenty należy złożyć do ZUS celem otrzymania jednorazowego odszkodowania? Ile wynosi odszkodowanie z tytułu wypadku z ZUS i komu przysługuje? Jak sporządzić protokół powypadkowy? Jakie świadczenia przysługują z tytułu wypadku przy pracy?

Na te i inne pytania dot. wypadków przy pracy będą eksperci rzeszowskiego ZUS podczas telefonicznego dyżuru  w piątek  – 29 września, w godz. 10-11.30, pod nr tel. 17 858-61-85.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin