REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Z ziemi i powietrza. Służby poszukują 73-letniej emerytki

Poszukujący kobiety strażacy sprawdzają studnie i studzienki. (Fot. Archiwum policji)

Kilka dni temu zaginęła mieszkanka Łowiec w pow. jarosławskim. Krystyna Łysik wyszła z domu 27 lutego br. około godz. 5, z zamiarem udania się do Łomianek.

Krystyna Łysik wyszła z domu 27 lutego.

Kobieta nie dotarła do miejsca docelowego jak też nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Policjanci sprawdzają każdy trop, który mógłby przyczynić się do odnalezienia zaginionej kobiety. W ostatnich dniach w działaniach brali udział strażacy, przewodnicy z psami tropiącymi, ratownicy z Grupy Legion Gerarda, Grupa Ratownicza K-9 School oraz wojskowy śmigłowiec.

Poszukiwania mieszkanki powiatu jarosławskiego cały czas prowadzą funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy sprawdzają różne hipotezy. Przeczesywane są pola, łąki, lasy. Sprawdzane są studnie i studzienki. Ratownicy zaglądają też do opuszczonych budynków i stodół.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu pod numerem tel. 47 8241310 lub alarmowym 112.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin