
- Jordan 10 Retro Light Smoke Grey310805-062 , 602 Release Date – Verse 555088 – Air Jordan 1 Origin Story Spider – IetpShops
- ir jordan 4 military blue 202
Funkcjonariusze Straży Granicznej z przejścia w Medyce zatrzymali Niemca poszukiwanego na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Za popełnione przestępstwa grozi mu ponad 20 lat pozbawienia wolności.
1 września do kontroli na wyjazd z Polski w Medyce zgłosił się obywatel Niemiec. Podczas odprawy strażnicy graniczni nabrali podejrzeń co do jego tożsamości i wykryli, że 21-letni cudzoziemiec posłużył się paszportem swojego starszego Air Jordans, Release Dates & More - Cheap Ida-step Jordan Outlet , Sneaker News Presents: A History of Carmelo Anthony's Jordan Brand Signature Shoes - The heels of The Shoe Surgeon s custom Air Jordan 1 Chicago brata. Dane mężczyzny będącego w kontroli widniały w międzynarodowej bazie poszukiwawczej SIS.
Jak się okazało, niemieckie organy ścigania wydały za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Jest air jordan 1 low og florida gators pe podejrzany o spowodowanie wypadku, będąc pod wpływem alkoholu ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Grozi mu co najmniej 20-lat pozbawienia wolności.
Ponadto cudzoziemiec przyznał się, że wykorzystał dokument brata, aby dzięki podobieństwu uniknąć konsekwencji popełnionych czynów. Został przesłuchany w charakterze podejrzanego, a w sprawie zostanie sporządzony akt oskarżenia do sądu.
Obywatel Niemiec został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury oraz sądu, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.
Od początku 2025 roku strażnicy graniczni z Podkarpacia zatrzymali już ponad 130 osób poszukiwanych przez polskie i zagraniczne organy ścigania. Wśród nich były osoby poszukiwane za różnego rodzaju przewinienia, w tym groźni przestępcy poszukiwani na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz Czerwonej Noty Interpolu.
