Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Zdezorientowana seniorka szła nocą Wisłostradą. Była przestraszona

Wisłostrada w Tarnobrzegu
71-latka przeszła około 6 kilometrów zanim została zauważona na ulicy Wisłostrada w Tarnobrzegu. (Fot. Bogdan Myśliwiec)

Tarnobrzescy policjanci pomogli 71-letniej kobiecie, która w środku nocy, wyszła z domu i się zgubiła. Mieszkanka osiedla Serbinów, szukając swojej działki, szła ruchliwą drogą w kierunku Mielca.

– Dziś w nocy, o godz. 4, otrzymaliśmy informację, że Wisłostradą w kierunku Mielca idzie starsza kobieta. Była mało widoczna, nie miała elementów odblaskowych, stwarzała przez to zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Dodatkowo wczesnym rankiem było dość ciemno i panowała mgła – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik KMP w Tarnobrzegu.

Policjanci natychmiast udali się we wskazany rejon. Na drodze wojewódzkiej nr 871 zauważyli idącą kobietę. Okazało się, że to 71-letnia mieszkanka Tarnobrzega. Seniorka była dość zdezorientowana i przestraszona. Twierdziła, że wybrała się na działkę, lecz nie umiała określić jej położenia.

– Kobieta miała za sobą ponad 6 kilometrów wędrówki, była zmęczona i miała problemy z pamięcią. Na szczęście stan jej zdrowia był dobry, nie wymagała wzywania służb ratowniczych. Przekazaliśmy ją pod opiekę najbliższych – dodaje policjantka.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin