REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

Karta Google Play – co musisz o niej wiedzieć?

Świat mobilnych aplikacji jest bardzo szeroki – są m.in. aplikacje bezpłatne, ale czasami chcemy kupić e-book lub zakupić rozszerzenie do ulubionej gry. Jak szybko i bez problemu realizować takie operacje? Dobrym pomysłem jest karta Google Play lub karta AppStore – Zobacz, gdzie i jak szybko możesz zasilić Google Play. Doładowanie zajmie tylko kilka sekund – szczegóły poniżej.

Moc możliwości smartfonów

Smartfony czy tablety to już obecnie standard – ich podstawowa rola znacznie się jednak rozszerzyła z biegiem lat. Można dzwonić, wysyłać wiadomości, ale też robić zdjęcia i kręcić filmy, słuchać muzyki, przeglądać internet, czytać e-booki i korzystać z wielu aplikacji. Smartfon może posłużyć jako konsola do gier, a nawet jako karta płatnicza.

Aby jednak korzystać z wielu możliwości smartfonów, trzeba pobierać rozmaite aplikacje z odpowiedniego sklepu, właściwego dla danego systemu – Sklep Play dla Androida, a AppStore dla Apple. Można tu znaleźć bezpłatne „apki”, ale też zakupić filmy i seriale, muzykę, gry, książki. W takich sytuacjach niezbędna będzie karta Google Play lub AppStore.

Karta Google Play i Appstore – na czym to polega?

Oba rodzaje kart są powszechnie dostępne i może z nich korzystać każdy – są łatwe w użytkowaniu i zakupie. To największe na świecie platformy gier mobilnych. Wszystkie wybrane treści na Google Play można szybko pobrać na dowolne urządzenie mobilne – m.in. na telefon, tablet, telewizor lub komputer.

Google Play – doładowanie

Karta Google Play czy Appstore jest do kupienia w wielu punktach stacjonarnych na terenie całego kraju – między innymi sklepach spożywczych, kioskach czy na stacjach benzynowych. Bez problemu znajdziesz punkt niedaleko siebie, w pobliżu domu albo pracy, a następnie zapłacisz za wybrane usługi w Google Play. Doładowanie jest sprzedawane w formie wydruku z terminala albo karty podobnej do płatniczej – niezależnie od wersji mają one specjalny unikalny kod, który pozwoli zrealizować zakupy.

Dokonanie płatności za wybraną usługę jest banalnie proste – trzeba po prostu wpisać go we wskazanym miejscu w sklepie. Nie trzeba ani podawać swoich danych, ani podpinać karty bankomatowej. Tę formę zapłaty za aplikacje preferuje młodzież, gdyż nie jest wymagane nawet konto bankowe. Z karty mogą korzystać osoby mające co najmniej 16 lat.

Karta Google Play jako podarunek – wiele radości

Dla młodzieży, ale i osób dorosłych karta Google Play czy Appstore może być dobrym pomysłem na prezent – dostarczy wiele radości. Jeśli nie masz pomysłu na konkretny upominek, karta podarunkowa to świetne rozwiązanie. Karty podarunkowe to sposób na wygodne zarządzania wydatkami na rozrywkę. Co ważne, środki dostępne na koncie nigdy nie tracą ważności i możesz w każdej chwili zrealizować zakupy w Google Play. Doładowanie konta zajmie tylko chwilę. Można wykorzystać kod promocyjny, by dodać środki do salda w Google Play lub wybrać konkretne aplikacje i treści cyfrowe. Pozwoli to na dokonanie płatności m.in. za wybrane filmy, seriale czy muzykę, które można obejrzeć w dowolnej chwili – np. przed snem czy w podróży. Miłośnik kina obejrzy najnowsze seriale z legalnego źródła, zwolennik gier rozszerzy ulubioną grę, a fan muzyki pobierze kilka albumów. Karta Google Play lub AppStore będzie upominkiem trafionym w dziesiątkę.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin