Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Wycieczka do Meksyku – cena za egzotyczny urlop

Meksyk jest krajem niezwykle ciekawym i różnorodnym, w którym każdy, niezależnie od zainteresowań, znajdzie coś dla siebie. Na spragnionych poznawania historii i kultury czekają tu tajemnicze prekolumbijskie budowle Majów i Azteków, tętniące życiem Mexico City i postkolonialne miasta ze wspaniałą architekturą. Szukający słońca i beztroskiego wypoczynku docenią piękne białe piaszczyste plaże, ciepłą lazurową wodą, słoneczną pogodę i różnorodną ofertę hotelową. Dowiedz się, jakie są ceny wycieczek do Meksyku.

Wycieczka do Meksyku – cena lotów i pobytu na własną rękę

Meksyk nie należy do najtańszych destynacji dla polskich turystów głównie z racji długiego przelotu. Ceny lotów z przesiadkami w obie strony z naszego kraju do Cancún to koszt zdecydowanie powyżej 3 tys. zł. Do tego dochodzi oczywiście pobyt w hotelu. W zależności od jego standardu i wybranej opcji wyżywienia w przyzwoitym obiekcie z dostępem do plaży zapłacisz między 700 a 2400 zł za noc. W przypadku Meksyku ceny wycieczki takie właśnie są, jeśli załatwia się wszystko na własną rękę.

Wakacje w Meksyku – cena z biurem podróży

By zminimalizować koszty, warto zdecydować się na wczasy w Meksyku organizowane przez biuro podróży. Za pełny 9-dniowy pakiet, obejmujący loty, transfery, pobyt w hotelu, pełne wyżywienie i opiekę rezydenta zapłacimy bowiem między 7 a 11 tys. zł za osobę. Bardzo dobrym pomysłem jest wykupienie opcji all inclusive, ponieważ eliminuje to wszelkie dodatkowe koszty związane z napojami, przekąskami i posiłkami w ciągu dnia. Jedynym dodatkowym wydatkiem będą wycieczki fakultatywne, których ceny zaczynają się od 699 zł za osobę.

Sprawdź ceny wycieczek do Meksyku i zarezerwuj urlop: https://r.pl/meksyk

Wycieczka do Meksyku – koszt wycieczki objazdowej

Jeśli chodzi o wycieczkę typowo nastawioną na zwiedzanie, to tu również trzeba się liczyć z kosztem przelotu. Z uwagi na własny komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo, warto zdecydować się na wycieczkę objazdową organizowaną przez biuro podróży.

Rainbow oferuje kilka opcji tego typu wyjazdów, które różnią się ilością dni na miejscu i długością przemierzanej trasy.

Wycieczka do Meksyku – cena objazdówki:

  1. Koszty ośmiodniowej wycieczki po Półwyspie Jukatan (Hasta la Vista Mexico) oscylują w okolicy 7 tys. zł za osobę.
  2. Dwunastodniowy Meksyk Kolonialny kosztuje ok. 8500 zł.
  3. Za szesnastodniową Wielką meksykańską wyprawę obejmującą słynne prekolumbijskie zabytki m.in. Chichen Itza, czy Teotihuacan, kolonialne miasta Merida i Campeche oraz całkiem nowoczesne metropolie jak Mexico City i Acapulco zapłacisz ok. 12 tys. zł.

W przypadku wycieczek objazdowych należy doliczyć obligatoryjny pakiet płacony na miejscu pilotowi, którego wysokość, w zależności od wybranego programu, waha się od 320 do 410 USD za osobę.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin