REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Remonty kolejnych ulic w Rzeszowie. M.in. na Staromieściu i Załężu

Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek na osiedlu Zalesie
Prezydent Konrad Fijołek sprawdza nowy asfalt na osiedlu Zalesie. (Fot. Urząd Miasta Rzeszowa)

Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie planuje remonty na odcinkach najbardziej zniszczonych ulic w mieście. Nowy asfalt pojawi się m.in. na Staromieściu, Załężu i Krakowskiej Południe.

W 2022 roku w Rzeszowie położono asfalt i przeprowadzono remonty na 42 odcinkach dróg. Miasto wydało na drogowe inwestycje prawie 7 mln zł. 200 metrów asfaltu pojawiło się niedawno m.in. na bocznej uliczce odchodzącej od ul. Zelwerowicza na osiedlu Zalesie. Dodatkowe 2,5 mln zł Rzeszów wydał na bieżące łatanie pojedynczych dziur.

PRZECZYTAJ TEŻ: Budowa nowego dworca PKS w Rzeszowie ma się rozpocząć w 2025 r.

Niedługo powinniśmy poznać zwycięzców przetargu na kolejne remonty.

– Miejski Zarząd Dróg zleci prace na odcinkach ulic, które są w najgorszym stanie. Remonty będą prowadzone m.in. w rejonie ul. Karpińskiego, Krakowskiej i Ceramicznej, Solarza, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Kolejne miejsca wskazywać będziemy na bieżąco – informuje Kancelaria Prezydenta Rzeszowa.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin