REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Festiwal ZEW się budzi. Rodzinne wydarzenie w czerwcówkę w Bieszczadach!

Już w ten weekend wydarzenie, na które czekali wszyscy miłośnicy dobrej muzyki i aktywnego spędzania czasu. (Fot. Mat. prasowe)

Wielki festiwal ZEW się budzi powraca w najbliższy długi weekend! Już od 30 maja do 1 czerwca 2024 r. w malowniczych Bieszczadach, Lesko stanie się stolicą muzyki alternatywnej i niezapomnianych przygód. To wydarzenie, na które czekali wszyscy miłośnicy dobrej muzyki i aktywnego spędzania czasu.

W tym roku festiwal przyciągnie nie tylko muzyką, ale również licznymi atrakcjami przygotowanymi z okazji Dnia Dziecka. To doskonała okazja, by całe rodziny mogły wspólnie bawić się i cieszyć wolnym czasem. Na najmłodszych oraz tych nieco starszych festiwalowiczów czeka Strefa Małego Niedźwiadka z animacjami, dmuchańcami, strzelnicą, ścianką wspinaczkową oraz Festiwalem Kolorów.

Między koncertami na festiwalu ZEW się budzi, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w energicznych zajęciach Rock’n’Fitness, które poprowadzi Karolina Majdan-Solecka. Jest to znakomita okazja do aktywnego spędzenia czasu i naładowania się pozytywną energią w przerwach między występami muzycznymi.

To tylko część niespodzianek, które przygotowaliśmy na ten wyjątkowy długi weekend!

Muzyczne gwiazdy

Festiwalowa scena będzie tętnić rockową energią dzięki występom takich zespołów jak Armia, The Analogs, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore i Stacja B. Gościem specjalnym będzie hiszpański zespół punkrockowy Boikot, który po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

Festiwal ZEW się budzi to także platforma dla młodych talentów. Na scenie zobaczymy laureatów konkursu Odkrycia ZEW: SIC!, Nie pamiętam, Ayahuasca, Warhlack, Snakebyte, Iron Head, Chrust, Stan Chaplin, RoseMerry.

Dzień Dziecka na Festiwalu

Z okazji Dnia Dziecka w dniach 30 maja – 1 czerwca przygotowaliśmy dla najmłodszych festiwalowiczów mnóstwo specjalnych atrakcji w Strefie Małego Niedźwiadka: animacje, dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, strzelnica ASG, zaplatanie warkoczyków.

Dodatkowo, 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na: Festiwal Kolorów, balony i bańki mydlane, tatuaże brokatowe, malowanie twarzy oraz do strefę gier drewnianych.

Specjalna atrakcja dla mieszkańców – Wielka promocja na Dzień Dziecka dla mieszkańców powiatów leskiego i bieszczadzkiego!

Fot. Mat. prasowe

Atrakcje Festiwalowe

Oprócz atrakcji w Strefie Małego Niedźwiadka dla najmłodszych, dorośli festiwalowicze mogą cieszyć się bogatym programem muzycznym oraz dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich.

30 maja na Małej Scenie odbędą się panele dyskusyjne, gdzie będziecie mogli spotkać się z:

  • – Moniką Patrycją Patkowską, współczesną szeptuchą
  • – Januszem Gonzo Miką, autorem książki „Spętany Tradycją”
  • – Pawłem Lewandowskim, prawdziwym bieszczadnikiem z pasją
  • – Andrzejem „Żmiju” Borkowskim, artystą malarzem
  • – Robertem Gatzką, biologiem i pasjonatem bieszczadzkiej przyrody

Festiwal ZEW się budzi to idealne miejsce, gdzie każdy dorosły znajdzie coś dla siebie – od relaksu po edukację i intensywne doznania.

Organizatorzy: ZEW for men oraz Radio Odzew.

Partnerzy: Województwo Podkarpackie i Miasto Lesko.

Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin