REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Już w ten piątek „Noc w Muzeum Ulmów”

Fot. Materiały prasowe

Muzeum Ulmów w Markowej w odpowiedzi na wysokie zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami, od tamtego roku, wzbogaciło swoją ofertę o stały punkt jakim stała się „Noc w Muzeum Ulmów”.

– Na początku listopada 2023 zawiązała się Podkarpacka Resursa Kultury Pamięci, która jest ściśle zintegrowana z obydwoma działającymi w Markowej muzeami. W ramach obu tych przedsięwzięć w programie „Nocy w Muzeum Ulmów” znajdują się prelekcje i wykłady poświęcone działalności statutowej muzeum skupiając się przede wszystkim na badaniu i odkrywaniu dziedzictwa Rodziny Ulmów, Markowej oraz Podkarpacia – wierzymy, że przygotowywana formuła czyni atrakcyjniejsze poznawanie własnej historii; pozwala na szerszą wymianę myśli, sprzyja rozmowom oraz refleksji – informuje muzeum w Markowej.

Teraz muzeum zapraszam na kolejne wydarzenie z cyklu „Noc w Muzeum Ulmów”. Spotkanie poświęcone jest między innymi bliższemu przyjrzeniu się naszej wystawie czasowej: „Błogosławieni Sprawiedliwi, albowiem…” Opowieść o Rodzinie Ulmów”

Fot. Materiały prasowe

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin