Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

„Małe zbrodnie małżeńskie” – już 17 marca w rzeszowskim Teatrze im. Wandy Siemaszkowej

"Małe zbrodnie małżeńskie" w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
Główną rolę w spektaklu „Małe zbrodnie małżeńskie” gra Małgorzata Kozikowska-Pieńsko. Towarzyszy jej aktor Karol Kadłubiec. (Fot. Wit Hadło)

Co proponuje rzeszowski Teatr im. Wandy Siemaszkowej na najbliższą niedzielę? Spektakl „Małe zbrodnie małżeńskie”. To przewrotny thriller kryminalny, wprowadzający w trzymające w napięciu dochodzenie, które pomoże odpowiedzieć na pytanie: na co nas stać w imię miłości?

17.03. godz. 19.00, Mała Scena

  • Reżyseria: Jan Hussakowski
  • Obsada: Magdalena Kozikowska-Pieńko, Karol Kadłubiec

Chyba żadne z uczuć nie wywołuje tak skrajnych emocji, jak miłość. W jednej chwili potrafi doprowadzić nas do szaleństwa, a w drugiej uczynić najszczęśliwszymi ludźmi na Ziemi.

Bohaterowie „Małych zbrodni małżeńskich” Érica-Emmanuela Schmitta – Lisa i Gilles – mierzą się z całą paletą emocji, które miłość nam oferuje, sprawdzając, co pozostało z niegdyś gorącego uczucia po 10 latach małżeństwa. Warunki do tego nie są jednak sprzyjające – Gilles cierpi na powypadkową amnezję, a Lisa – z niewiadomych przyczyn – nie mówi mu wszystkiego. Zamiast szczerzej rozmowy, mnożą się pytania, a bohaterowie – uwikłani w kłamstwo i intrygę – nie zauważają, jak umyka im sedno sprawy.

„Małe zbrodnie małżeńskie”. (Fot. Wit Hadło)

Szczegółowy repertuar Teatru im. Wandy Siemaszkowej znajdą Państwo TUTAJ!

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin