Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Rebecca O’Connor Simply the Best as TINA TURNER już 23 kwietnia w Rzeszowie. Mamy bilety do rozdania!

Fot. Materiały prasowe

Rebecca O’Connor jest jedyną artystką na świecie osobiście zatwierdzoną przez samą TINĘ TURNER, a kontynuując swoją światową trasę koncertową WIOSNĄ 2024, po raz pierwszy wystąpi przed publicznością w Polsce! Także w Rzeszowie!

Słowa SAMEJ TINY TURNER mówią same za siebie: „Rebecca is so good, it’s SCARY…!” („Rebeka jest tak dobra, że aż się boję…!”)
Rebecca O’Connor jest jedyną artystką na świecie osobiście zatwierdzoną przez samą TINĘ TURNER, a kontynuując swoją światową trasę koncertową WIOSNĄ 2024 PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI PRZED PUBLICZNOŚCIĄ W POLSCE!

Od 12 lat Rebecca występowała przy pełnych widowniach w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Australii, Południowej Afryce i USA, a teraz nie może się doczekać, aby wraz z jej niesamowitym zespołem i tancerzami pokazać swój ekscytujący show publiczności w Polsce! Artystka jest podekscytowana, że może przynieść „NASTĘPNY POZIOM” emocji na swoje występy po niedawnym odejściu Tiny.

Rebecca O’Connor to jedyna irlandzka artystka, która kiedykolwiek wygrała prestiżowy europejski konkurs telewizyjny prowadzony przez Matthew Kelly’ego przed ponad 33 milionami widzów pt. „Stars in their eyes”. Ożywiła wtedy doskonałą interpretację Tiny Turner, zachwycając publiczność, i kontynuuje to robiąc to na całym świecie przed salami wypełnionymi po brzegi.

Słowami Eibhlin Gleeson, menedżerki teatru Cork Opera House: „Było to, jakby pociąg towarowy przetoczył się przez teatr i wysadził drzwi… CO ZA SHOW!” Ten koncert został też doskonale podsumowany przez żywą legendę: MICKA FLEETWOODA z FLEETWOOD MAC, który powiedział po obejrzeniu show: „Rebecca i jej występ to znacznie więcej niż tylko tribute show… to niesamowita wokalistka i artystka. Byłem oczarowany… to wieczór, którego nigdy nie zapomnę!”.

Bądźcie gotowi żeby wstać ze swoich miejsc, gdy Rebecca O’Connor dostarczy Wam elektryzujących wykonań największych przebojów Tiny Turner, w tym Nutbush City Limits, Proud Mary, River Deep, Private Dancer, When the Heartache Is Over, Better Be Good To Me, i oczywiście jej „hymn”, SIMPLY THE BEST!

BILETY NA KONCERT W RZESZOWIE (FILHARMONIA PODKARPACKA, 23 KWIETNIA, GODZ. 19) MOŻNA KUPIĆ M.IN. TU:

www.biletyna.pl

www.kupbilecik.pl

www.eventim.pl

Źródło: biletyna.pl

MAMY BILETY DO ROZDANIA!

Dla naszych Czytelników mamy bilety na kwietniowy koncert w Rzeszowie. Aby mieć szansę je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego kraju pochodzi Rebecca O’Connor? Maile z prawidłową odpowiedzią prosimy wysyłać w środę (3.04.) w godz. 13.00 – 13.05 na adres konkurs@supernowosci24.pl. W tytule maila prosimy wpisać Rebecca O’Connor. Kto pierwszy, ten lepszy! (z osobami, które zdobędą bilety, skontaktujemy się mailowo w środę).

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin