REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 23 lutego 2024

Już w ten weekend wystawa i giełda minerałów w III LO w Rzeszowie

Fot. FB Minerały Biżuteria Rzeszów 

Chcesz zapoznać się ze skarbami, skrzętnie ukrywanymi w głębokich warstwach skorupy ziemskiej? Marzy Ci się oryginalna biżuteria? Wybierz się na 65. Międzynarodową Wystawę i Giełdę Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich. Impreza już w najbliższą sobotę i niedzielę (17-18.02.) w III LO w Rzeszowie.

Weekendowa impreza to znakomita okazja do zapoznania się ze skarbami, skrzętnie ukrywanymi w głębokich warstwach skorupy ziemskiej.

– Impreza łącząc walory wystawowo-handlowe może być z jednej strony doskonałą lekcją geologii, geografii, chemii i nauki o środowisku, a z drugiej może stanowić okazję do pozyskania okazów do własnej kolekcji. Umożliwia także nabycie ciekawej galanterii oraz ozdób, wykonanych z różnego typu kamieni – informują organizatorzy.

65. Międzynarodowa Wystawa i Giełda Minerałów oraz Wyrobów Jubilerskich odbędzie się 17 lutego (godz. 10-18) i 18 lutego (godz. 10-17) w III LO w Rzeszowie (ul. Szopena 11).

Bilety w cenie 20 zł (normalny), 15 zł (młodzież, emeryci i renciści) oraz 50 zł (rodziny z dziećmi do 6 osób) do nabycia przy wejściu.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin