REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

W 10 minut rozeszły się zaproszenia na 670. urodziny Rzeszowa. Jeden bilet co dwie sekundy?

Cukiernicy podczas krojenia tortu z okazji urodzin Rzeszowa.
Nie każdy chętny spróbuje w tym roku urodzinowego tortu. (Fot. Wit Hadło)

Kilkadziesiąt sekund wystarczyło, aby ze strony Estrady Rzeszowskiej zniknęły wszystkie bilety na 670-lecie lokacji w Rzeszowa. W 10 minut rozeszły się one w Rzeszowskich Piwnicach.

W samo południe we wtorek ruszyła rezerwacja biletów na urodziny Rzeszowa. Kto komputer włączył o godz. 12:01 zobaczył, że wejściówek brak. Czy to błąd systemu? Okazuje, że nie. Zaproszenia po prostu rozeszły się, dosłownie, błyskawicznie.

– Bilety z internetu zniknęły w 20 sekund – Patrycja Pastuszka, specjalista ds. marketingu i promocji w Dziale Komunikacji i Współpracy Międzynarodowej w Estradzie Rzeszowskiej.

Punkt 12. Brak biletów?

W komentarzach na Facebooku Estrady Rzeszowskiej mieszkańcy dali wyraz swojemu niezadowoleniu.

– Ile biletów było do rozdania? Nikomu z moich znajomych nie udało się otrzymać wejściówki. Wprowadzono ludzi w błąd – denerwuje się pani Marzena.

Pani Juli udało się zgarnąć bilet, ale na salę kameralną. Będzie na urodzinach, ale galę zobaczy dzięki transmisji.

– Udało się zdobyć wejściówki na salę kameralną. Na koncertową po wejściu punkt 12 już brak biletów – relacjonuje.

Jak dowiedzieliśmy się w Estradzie Rzeszowskiej na stronie internetowej było do pobrania zaledwie 110 biletów, a ok. 300 można było odebrać w Rzeszowskich Piwnicach. Tam rozeszły się one w 10 minut.

Chcieliśmy zapytać jak to możliwe. Jeżeli faktycznie było ich 300 oznacza to, że w ciągu minuty zniknęło 30, co dwie sekundy jeden. Niestety, póki co nie udało nam się skontaktować z dyrektorką Rzeszowskich Piwnic. Jest na spotkaniu w… Estradzie Rzeszowskiej.

Ania Rusowicz – Plan na miłość

Na urodzinach Rzeszowa zaśpiewa Ania Rusowicz

Impreza z okazji 670. urodzin Rzeszowa odbędzie się 18 stycznia w Filharmonii Podkarpackiej. Początek o godz. 18. W tym roku na gali zaśpiewają Ania Rusowicz i Mateusz Ziółko. Podczas wydarzenia usłyszymy znane utwory wybitnych artystów związanych z Rzeszowem, m.in. Tadeusza Nalepy, Miry Kubańskiej, Stana Borysa czy Wojciech Kilara. Wszystko pod kierownictwem muzycznym rzeszowianina, kompozytora, aranżera i pedagoga Krzysztofa Mroziaka, z orkiestrą. Jubileusz poprowadzą dziennikarz Adam Głaczyński i stand-uper Łukasz Błąd.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin