Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 28 lutego 2024

Kasia Popowska na 32. Finale WOŚP w Rzeszowie

Piosenkarka Kasia Popowska z gitarą
Kasia Popowska będzie gwiazdą finału WOŚP 2024 w Rzeszowie. (Fot. GB/Kasia Popowska)

W 2024 roku główną gwiazdą finału WOŚP w Rzeszowie będzie wokalistka Kasia Popowska. Autorka hitu „Przyjdzie taki dzień” sprzed 9 lat. Oprócz niej na scenie pojawią się Pejdżer i Damian Ukeje.

Mottem 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku jest jest „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Odbędzie się on 28 stycznia 2024 r., w ostatnią niedzielę miesiąca.

W Rzeszowie przygotowywana jest tego dnia moc atrakcji. Będą to m.in. prezentacje firm, uczelni, domów kultury i klubów sportowych działających w mieście. A na scenie rzeszowskiego Rynku występują zarówno artyści rzeszowscy, jak i z całej Polski.

Oprócz tego zaplanowany jest: korowód wolontariuszy, pokaz Rzeszowskiego Klub Morsów oraz żużlowców Texom Stal Rzeszów.

Gwiazdą WOŚP w Rzeszowie autorka hitu „Przyjdzie taki dzień”

28 stycznia na rzeszowskim Rynku z okazji WOŚP zagrają:

  • Billy Ghost,
  • Black Job,
  • Bimbronauci,
  • Pejdżer,
  • Damian Ukeje.

Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Popowska. Piosenkarka swój ostatni album wydała w 2020 roku. Najbardziej znaną jej piosenką jest przebój „Przyjdzie taki dzień” z 2014 roku.

Kasia Popowska – Przyjdzie taki dzień

Będzie beforek Pod Palmą

Tydzień przed finałem WOŚP, 21 stycznia, w Klubie Pod Palmą w Rzeszowie odbędzie się finałowy beforek WOŚP. Na scenie zaprezentują się cztery lokalne zespoły o podobnym ale i odmiennym brzemieniu.

– Szczegółowy program wkrótce – zapowiadają pracownicy estrady Rzeszowskiej.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin