Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 1 marca 2024

Izzy and the Black Trees zagra w piątek w Rzeszowie

Zdjęcie z koncertu zespołu Izzy and The Black Trees
Izzy i spółce żywiołowości na scenie na pewno nie brakuje. (Fot. FB/Izzy and The Black Trees/Konrad Czapracki)

Izzy and the Black Trees to gitarowy zespół, który gra tak, że szkoda było by przegapić okazję i nie wybrać się na ich koncert. A ta się właśnie nadarza. W piątek grupa wystąpi w Rzeszowie. I to za darmo.

Wokalistką grupy jest Iza ,,Izzy’’ Rekowska. Brzmienie zespołu oparte jest rockowych instrumentach takich jak bębny, gitara, basy i charakterystycznym głosie wokalistki. W muzyce zespołu widać inspiracje takimi gatunkami jak punk, americana czy noise rock. Słychać tu wpływy Patti Smith i Sonic Youth, jest coś z PJ Harvey. Podczas słuchania utworu „Winter’s Coming Down” na myśl przyszły mi złote lata 60 rock and rolla w USA.

Koncert Izzy and the Black Trees w Rzeszowie odbędzie się już w piątek, 4 sierpnia, o godzinie 20 w Letnim Ogródku Kulturalnym. To miejscówka obok Estrady Rzeszowskiej przy Jagielońskiej 24. Gdyby padało, impreza zostanie przeniesiona do Rzeszowskich Piwnic. Po koncercie w budynku Rzeszowskiego Inkubator Kultury w planach jest after party Domówka U Janusza w stylu retro. Do zabawy imprezowiczów zagrzewał będzie DJ.

Inny and the Black Trees – „Winter’s Coming Down”

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin