REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Niezły Lumpeks w BWA. Kup piękne rzeczy z drugiej ręki

Niezły Lumpeks w Rzeszowie
Niezły Lumpeks to cykliczna impreza, która odbywa się w Rzeszowie. (Fot. Ela Krupińska)

Niezły Lumpeks to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w Rzeszowie zwykle dwa razy w roku. Gościł m.in. w Rzeszowskich Piwnicach czy w zamkowej fosie. Letnia edycja wydarzenia odbędzie się w Biurze Wystaw Artystycznych (ul. Jana III Sobieskiego 18) na dolnej sali oraz w ogródku Niezłej Sztuki.

Świadoma moda to trend, który coraz mocniej jest widoczny w społeczeństwie. Stąd popularność rzeszowskiej imprezy Niezły Lumpeks. Można na niej znaleźć używane ubrania z sieciówek z szaf wystawców oraz perełki vintage. Nie zabraknie biżuterii, akcesoriów, lokalnego rękodzieła. Będą też płyty CD oraz winyle. Kupić to wszystko będzie od mieszkańców Rzeszowa.

Niezły Lumpeks w rzeszowskim BWA odbędzie się w niedzielę, 13 sierpnia. Wstęp jest wolny. Początek o godz. 13, natomiast zakończenie planowane jest na godz. 18.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin