REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Koncert w Spółdzielczym. Tantfreaky i Echo Rodu

Tantfreaky zaprasza na piątkowy wieczór. Fot. Archiwum zespołu

Koncertowo zaczyna nowy miesiąc Pub Spółdzielczy w Rzeszowie. W piątek pojawi się tu kolorowa ekipa z Tantfreaky, która gra funk, jazz, soul i elektro, a swoje opisuje swoje koncerty jako wydarzenie dla uszu, oczu, ciała i duszy.

– To muzyka wolności, mocy i czułości, dla ludzi w każdym wieku, każdej wiary. Na koncercie kolektywnie improwizujemy na instrumentach perkusyjnych, śpiewamy wspólnie, rozdajemy świeże owoce. Każdy zostanie zaakceptowany, przytulony i ukochany – zachęcają muzycy z Tantfreaky.

Początek koncertu o godz. 20, wstęp – 35 zł.

Ciekawie zapowiada się też w Pubie Spółdzielczym koncert sobotni. Na premierową trasę płyty „Gorej” do Spółdzielczego zaprasza Echo Rodu. To zespół, który słowiański folklor łączy ze współczesnością – różnorodnymi dźwiękami elektroniki, inspirowanej odgłosami natury. Towarzyszą temu głosy i niezwykłe, dawne instrumenty takie jak słowiańska harfa (gusli) i lira korbowa. Całość zanurza w mistycznej aurze prastarych rytuałów i transowych tańców, unoszącej się w klimatach organic down tempo, trance,  neotribal i folktronica.

Start o godz. 20, bilety kosztują 40 zł. krl

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin