Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Mocne granie na surferskiej miejscówce niedaleko Rzeszowa

Wake Zone Rzeszów, kąpielisko w Czarnej koło Łańcuta.
Impreza „Beach Party. Paa Lato” odbędzie się w Wake Zone Rzeszów, w Czarnej koło Łańcuta.

Rzeszowskie ArtCity oraz GetMeHigh zapraszają na muzyczne zakończenie lata w plenerze. Na ulokowanej na wodzie scenie w Wake Zone Rzeszów zagrają Joshi, Dominorr, Zieminski i Christian Andersen.

– Już w najbliższą sobotę szykuje się bardzo mocne granie na surferskiej miejscówce, w otulinie stawów i lasów. Jako ArtCity, wespół z GMH, zebraliśmy ekipę najlepszych graczy, którzy ze sceny ulokowanej na wodzie, po raz ostatni zanim jesień wszystkich pozamyka w budynkach, rozbujają publikę na świeżym powietrzu – zapowiada imprezę „Beach Party. Paa Lato” Maciek Staszewski z ArtCity.

O dobre samopoczucie zza DJ-skiej konsolety zadbają:

  • JOSHI (Stereo Typy)
  • DOMINORR (Magowie Psychodelicznej Nuty)
  • ZIEMINSKY (GetMeHigh)
  • Christian Andersen (Yetai Festiwal)

Impreza odbędzie się w Wake Zone Rzeszów. To profesjonalny wakepark na zalewie miejscowości Czarna, koło Łańcuta. Od Rzeszowa to zaledwie kilkanaście kilometrów.

Początek o godz. 20, bilety kosztują 20/30 zł. W przedsprzedaży można je kupić na stronie Niezłej Sztuki.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin