REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Camp z gwiazdami „Szyjemy Sport na Miarę – Sportowa Rodzina” zawita do Rzeszowa. Trwają zapisy

Fot. facebook

Kolejny camp w ramach projektu „Szyjemy Sport na Miarę – Sportowa Rodzina”, odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2024 roku, w Hali Sportowej przy ulicy Towarnickiego 4 w Rzeszowie. Rejestracja na to wydarzenie jest bezpłatna.

SPORT.

Hala w Rzeszowie 1 czerwca stanie się areną sportowych zmagań dla rodzin z dziećmi w wieku 9-13 lat, pragnących przeżyć aktywny i pełen wrażeń dzień z mistrzami polskiego sportu. Na campie w Rzeszowie, uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję trenować pod okiem legend sportu: Krzysztofa Ignaczaka, Iwony Niedźwiedź, Marcina Lijewskiego i Cezarego Trybańskiego. Program zajęć obejmuje więc treningi trzech najpopularniejszych dyscyplin halowych: siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki, a także wiele atrakcji z myślą o całych rodzinach.

– Sport to nie tylko rywalizacja, ale także wspólne doświadczenie i radość z ruchu. W Rzeszowie razem stworzymy niezapomniany dzień pełen sportowych wrażeń dla całych rodzin! – mówi Krzysztof Ignaczak, ambasador projektu.

Bezpłatna rejestracja uczestników na camp 1 czerwca w Rzeszowie jest już dostępna na stronie internetowej
www.szyjemysportnamiare.pl/#zapisy

Organizatorzy zapraszają rodziny z Rzeszowa i okolic do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Projekt „Szyjemy Sport na Miarę – Sportowa Rodzina” to nie tylko sport, to również okazja do budowania silniejszych więzi rodzinnych i wspólnej zabawy. 1 czerwca razem z innymi rodzinami będzie okazja czerpać radość z aktywności fizycznej.

Ambasadorzy projektu „Szyjemy Sport Na Miarę – Sportowa Rodzina”:

Iwona Niedźwiedź

193-krotna reprezentantka Polski w piłce ręcznej. Uczestniczka Mistrzostw Świata i Europy, mistrzyni Polski, zdobywczyni Pucharu EHF oraz wicemistrzostwa Danii. Aktualnie dziennikarka i komentatorka sportowa.

Cezary Trybański

Reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.

Krzysztof Ignaczak

Wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Marcin Lijewski

Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021. Selekcjoner narodowej reprezentacji Polski seniorów w piłce ręcznej.

PRZECZYTAJ TEŻ: OPTeam Resovia odrabia straty. W środę w Łodzi mecz o awans (ZDJĘCIA)

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin