REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 12 czerwca 2026

Brązowy medal Anny Bednarz z Millenium Akro Rzeszów

Anna Bednarz z trenerem Piotrem Majcherem. Fot. Millenium Akro Rzeszów

Anna Bednarz (Millenium Akro Rzeszów) zdobyła w Krakowie brązowy medal mistrzostw Polski w judo (kategoria 70 kg).

JUDO

To pierwszy medal w historii podkarpackiego judo zdobyty na mistrzostwach Polski przez kobietę. 21-letnia Bednarz najpierw pokonała przed czasem Emilię Wołkowicz (AZS Gliwice), a później przegrała na punkty z Amelią Ptasińską (Judo Halinów). W rywalizacji o brązowy medal judoczka Millenium Akro wygrała przed czasem z Marceliną Romaniak (Akademia Judo Poznań).


PRZECZYTAJ TEŻ: Wyjazdowa porażka Wisłoka Rzeszów

Udostępnij

FacebookTwitter