
Anna Bednarz (Millenium Akro Rzeszów) zdobyła w Krakowie brązowy medal mistrzostw Polski w judo (kategoria 70 kg).
JUDO
To pierwszy medal w historii podkarpackiego judo zdobyty na mistrzostwach Polski przez kobietę. 21-letnia Bednarz najpierw pokonała przed czasem Emilię Wołkowicz (AZS Gliwice), a później przegrała na punkty z Amelią Ptasińską (Judo Halinów). W rywalizacji o brązowy medal judoczka Millenium Akro wygrała przed czasem z Marceliną Romaniak (Akademia Judo Poznań).
PRZECZYTAJ TEŻ: Wyjazdowa porażka Wisłoka Rzeszów
