
Dwa medale zdobyli judocy Millenium AKRO Rzeszów podczas międzynarodowego Pucharu Polski, który rozgrywany był w Gdyni.
JUDO
W zawodach wzięło udział ponad 200 klubów z 10 państw: Norwegii, Danii, Litwy, Łotwy, Izraela, Irlandii, Armenii, Niemiec, Ukrainy i Polski. W tym gronie dwójka reprezentantów Millenium AKRO Rzeszów Filip Jakubowski (kategoria do 81 kg U21) i Wojciech Gajdek (do 55 kg U15) wywalczyli brązowe medale. Z kolei piąty był Tykhon Horobets (73 kg U15), a na siódmym miejscu zawody ukończyli Ignacy Dziepak (73 kg U21), Hanna Dec (33 kg U13).
PRZECZYTAJ TEŻ: Siatkarskie mecze Polska – Finlandia w Krośnie
