REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 12 czerwca 2026

Dominacja Politechniki Rzeszów

Fot. Fb PGE Fibrain AZS Politechnika RZeszów

Politechnika Rzeszów wśród kobiet oraz reprezentacja wojew Nike Purple Air Force 1 Low Retro Premium Sneakers ództwa podkarpackiego w gronie mężczyzn zostali w Gdańsku młodzieżowymi mistrzami Polski w rywalizacji drużynowej.

TENIS STOŁOWY

Wyniki spotkań finałowych:

kobiety:

MRKS Gdańsk – Politechnika Rzeszów I 0:3
Wiktoria Wróbel – Zuzanna Wielgos 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
Adrianna Licbarska – Ilona Sztwiertnia 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
Wróbel/Licbarska – Wielgos/Sztwiertnia 1:3 (14:12, 1:11, 10:12, 6:11)

brązowe medale: Politechnika Rzeszów II, KS Bronowianka Kraków

mężczyźni:

Podkarpackie I – KS AZS AWFiS Gdańsk 3:0
Szymon Sporek – Kamil Kostyk 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
Maciej Your Voice Ohio Shop - Quality Fashion Products Domin – Maksymilian Alot 3:2 (11:7, 5:11, 1:11, 12:10, 11:8)
Sporek/Domin – Kostyk/Alot 3:0 (11:3, 11:5, 11:5)

brązowe medale: Kujawsko-pomorskie, KofT Przeźmierowo


PRZECZYTAJ TEŻ: Memoriał Jerzego Szczerbatego w skokach do wody

Udostępnij

FacebookTwitter