
- nike m2k tekno black metallic silver converse chuck 70 pack where to buy – Vlada? , 501 – Grey Nike Rn 2017 880840
- best nike running shoes
Zespół beniaminka Orlen Superligi, Handball Stal Mielec dziś o godz. 20.30 zainauguruje sezon meczem z Azotami Puławy. Zespół z Podkarpacia po raz ostatni w najwyższej klasie rozgrywkowej występował w sezonie 2021/2022.
PIŁKA RĘCZNA. ORLEN SUPERLIGA
Miniony sezon był niezwykle udany dla zespołu z Mielca. Ten już na sześć kolejek przed końcem rozgrywek był pewny awansu. Ligę Centralną Handball Stal zakończyła z dorobkiem 74 pkt, co jest nowym rekordem na zapleczu ekstraklasy, wyprzedzając drugi w tabeli zespół Juranda Ciechanów aż o 24 pkt. Ekipa z Podkarpacia zagrał też w Final Four Pucharu Polski (porażka w półfinale z Industrią Kielce), po drodze eliminując kilka zespołów z Orlen Superligi.
Mielczanie po raz ostatni w najwyższej klasie rozgrywkowej występowali w sezonie 2021/2022. Działacze podkarpackiego zespołu starannie przygotowali się do ponownego występu w ekstraklasie budując zespół. Najpierw w Mielcu pożegnano aż siedmiu zawodników: grających cztery sezonu w Handball Stali Dawida Dekarza, Igora Graczyka i Dawida Ruhnke oraz Szymona Światłowskiego, Nikodema ir jordan 4 military blue 202 Błażejewskiego, Pawła Podsiadło i Krystiana Marchewkę.
W zespole pojawiło się już dziewięciu nowych graczy. Adam Wąsowski (doświadczony kołowy, ostatnio Górnik Zabrze). Rafał Przybylski, rozgrywający, wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik mistrzostw świata i zdobywca brązowych medali w barwach Azotów Puławy.Ostatni sezon spędził w Belgii, w barwach Sezoens Achilles C8087 - 501.177730 , OnlinenevadaShops - Diadora Magic Basket Low Icona 'White Malibu Blue' - diadora n9000 h mip x leo colacicco Bocholt
Mielczanie pozyskali też skrzydłowego z Białorusi, reprezentanta kraju i czołowego strzelca zespołu HC Gomel w ostatnich sezonach – Maksim Krasouski. W zespole beniaminka zagra Bośniak Tarik Kasumović zawodnik z ogromnym międzynarodowym doświadczeniem. Do Mielca przenosi się ze Słowenii , a konkretnie z Riko Ribnica. Ma na swoim koncie występy w reprezentacji Bośni i Hercegowiny w Mistrzostwach Świata U21. Kolejnym nowym nabytkiem w zespole trenera Roberta Lisa jest 21-letni Andrii Kasai – środkowy rozgrywający (197 cm) pochodzący z Ukrainy. W ostatnim czasie zdobywał doświadczenie w Niemczech, grając w strukturach HSC 2000 Coburg – klubu rywalizującego w 2. Bundeslidze.
Zespół z Mielca to wicemistrz Polski z sezonu 1974/1975 i brązowy medalista z 2011/2012. Natomiast w 1971 roku ekipa z Podkarpacia zdobyła Puchar Polski.
HANDBALL STAL Mielec – AZOTY Puławy, wtorek, godz. 20.30.
PRZECZYTAJ TEŻ: Mistrzynie Polski PGE Fibrain AZS Politechnika Rzeszów awansowały do fazy grupowej LM
