sob. 28 września 2024

Kacper Lesiak ósmy

(Fot. Fb KSW Stal Rzeszów)

Rzeszowianin Kacper Lesiak zajął ósme miejsce w skokach z trampoliny 3-metrowej, podczas mistrzostw Europy rozgrywanych w Belgradzie. Drugi z zawodników Stali Rzeszów złoty medalista w skokach z trampoliny 1-metrowej Andrzej Rzeszutek, zajmując w eliminacjach 14. miejsce, nie zdołał awansować do 12-osobowego finału.

SKOKI DO WODY. MISTRZOSTWA EUROPY.

Kacper Lesiak w eliminacjach był szósty, a w finałowej był ósmy. Rywalizację w zawodach z trampoliny 3-metrowej wygrał Francuz Gwendal Bisch. W niedzielę ostatni dzień ME. Zaprezentuje się w rywalizacji z wieży olimpijczyk, Robert Łukaszewicz. Eliminację odbędą się o godz. 10, a finałowe zmagania o 17.45. Natomiast o godz. 15.30 odbędzie się finałowa rywalizacja z trampoliny 3 metrowej w skokach synchronicznych z udziałem Andrzeja Rzeszutka i Kacpra Lesiaka.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski (Stal Rzeszów) zdobyła już dwa medale: srebro Aleksandry Błażowskiej i złoto Andrzeja Rzeszutka.