Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Texom Indywidualne Mistrzostwa Europy. W Sanoku pojedzie Luca Bauer

Luca Bauer to jeden z najbardziej utytułowanych uczestników sanockiej imprezy (Fot. Materiały prasowe)

Poznaliśmy nazwisko reprezentanta Włoch, który pokaże się w Texom European Individual Ice Speedway Championship. W Sanoku podczas dwóch dni (24 i 25 lutego 2024 o godz. 14) wystartuje urodzony w Niemczech Luca Bauer.

ICE SPEEDWAY

Luca Bauer to jeden z najbardziej utytułowanych uczestników sanockiej imprezy. Może pochwalić się wieloma medalami rangi Mistrzostw Europy. Ostatnie dwie edycje kończył ze srebrnymi krążkami, a ma na swoim koncie również dwa brązowe medale europejskiego czempionatu, wywalczone w 2019 i 2021 roku. Do pełni szczęścia brakuje mu więc tylko złota, które uzupełniłoby jego bogatą kolekcję.

– Kiedy masz na swoim koncie dwa brązowe medale oraz dwa srebrne, to twoja motywacja jest wyższa. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że wygrana Mistrzostw Europy, to nie jest taka prosta sprawa. Spróbuję dać z siebie tyle ile mogę, by to upragnione złoto zdobyć. Miałem już kilka występów w tym roku, w lidze szwedzkiej. Nie mogę być z nich zadowolony, więc wiem, że w Sanoku będę musiał spróbować nowych rzeczy. Chcę się pokazać z najlepszej strony. Mam z tego miasta i z tego toru dobre wspomnienia. Cieszę się, że po raz kolejny będę miał okazję tam wystąpić – podsumowuje reprezentant Włoch.

Luca Bauer swój talent odziedziczył po ojcu, który na swoim koncie ma również wiele medali. Gunther Bauer zakończył bogatą karierę w 2019 roku na torze w Inzell. Teraz sukcesy odnosi jego syn. W tegorocznej edycji sanockiej imprezy Luca Bauer wystąpi z numerem „9” na plastronie.

Bilety już w sprzedaży

Trwa sprzedaż biletów na wydarzenie w Sanoku. Przygotowano pakiety biletowe na dwa dni z ice speedwayem na torze „Błonie”, można też zaopatrzyć się w wejściówki osobno na każdy dzień. Ceny są identyczne jak przed rokiem. Sprzedaż prowadzona jest online – na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin