REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 14 listopada 2025

Z Rzeszowa do Aten. Monika Lampkowska w Panathinaikosie

Fot. Instagram panathinaikos_1908

Była przyjmująca DevelopResu Rzeszów, Monika Lampkowska (do niedawna Fedusio) w nowym sezonie reprezentować będzie barwy Panathinaikosu Ateny. Grecki klub oficjalnie poinformował o tym transferze, o którym mówiło się od jakiegoś czasu.

SIATKÓWKA

Monika Lampkowska (panieńskie nazwisko Fedusio) w minionym sezonie reprezentowała barwy Developresu Rzeszów w którym była jednym z filarów i kapitanem zespołu. Na Podkarpacie Miu Miu Launch New Balance 530 in Distressed Leather - Releases trafiła z Chemika Police, gdzie rok wcześniej również zdobyła mistrzostwo Polski. W Rzeszowie powtórzyła to, dorzucając też TAURON Puchar Polski.

Pierwotnie była przyjmująca reprezentacji Polski miała trafić do Galatasaray Stambuł, ale ostatecznie wybrała ofertę z Aten. Szkoleniowcem air jordan 11 cherry holiday 2022 Panathinaikosu będzie dobrze znany w Polsce, ostatnio ŁKS Commercecon Łódz. Włoch Alessandro Chiappini.

– Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że dołączyłam do rodziny Panathinaikosu. To dla mnie wielki zaszczyt być częścią tak szanowanego Klubu. Jestem podekscytowana nowym wyzwaniem w mojej karierze. Nie mogę się doczekać, aby zacząć nową przygodę i spotkać się z naszymi fanami – mówiła nowa przyjmująca greckiego klubu, który zakończył sezon na czwartym miejscu.


PRZECZYTAJ TEŻ: Magdalena Ociepa w ITA TOOLS Stali Mielec

Udostępnij

FacebookTwitter