Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 24 maja 2024

Grand Prix na PGE Narodowym zgodnie z planem

To już pewne – planowany na 13 maja na PGE Narodowym turniej Grand Prix odbędzie się zgodnie z planem. Fot. Marcin Jeżowski
To już pewne – planowany na 13 maja na PGE Narodowym turniej Grand Prix odbędzie się zgodnie z planem.
Fot. Marcin Jeżowski

– PGE Narodowy jest miejscem bezpiecznym i wszystkie wydarzenia odbędą się na stołecznym stadionie zgodnie z planem – ten komunikat z pewnością ucieszy fanów speedwaya, bowiem oznacza, że Grand Prix Polski planowane w stolicy Polski na 13 maja br. odbędzie się zgodnie z planem.

Najlepsi żużlowcy świata będą ścigali się w Warszawie dokładnie za 74 dni. Nie ma żadnych zagrożeń, a operator PGE Narodowego 27 lutego poinformował o szczegółach prac na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Polski Związek Motorowy jest organizatorem majowych zawodów, a te na pewno się odbędą, co jest informacją, na którą czekało wielu fanów żużla w Polsce i na świecie. Aktualnie na 2023 PZM Warsaw FIM SGP of Poland sprzedano ponad 30 tys. biletów, można w dalszym ciągu je nabywać.

– Czeka nas spektakularny i rekordowy pod względem wydarzeń sezon – poinformował operator PGE Narodowego, który na konferencji przekazał mediom, że wykonał szereg działań w związku ze zdiagnozowaniem wady elementu konstrukcji stalowo-linowej dachu.

Już w miesiąc po wykryciu wady zamontowany został specjalny bypass (w co zaangażowano około 50 osób), który pozwolił na przywrócenie do działalności biznesowej części stadionu. Obecnie zespół ekspercki, składający się z wybitnych praktyków i profesorów z dziedziny konstrukcji budowlanych, materiałoznawstwa, odlewnictwa i spawalnictwa, wyraźnie wskazuje, że PGE Narodowy jest miejscem bezpiecznym, a organizacja wydarzeń zaplanowanych na 2023 rok nie jest zagrożona.

– Jeśli chodzi o PZM Warsaw FIM SGP of Poland, to przed nami już 7. edycja zawodów i ta informacja jest dla kibiców żużla kluczowa, a jednocześnie wyczekiwana. Wkrótce przekażemy ważne informacje dotyczące toru żużlowego na PGE Narodowym, natomiast z punktu widzenia organizatora, cieszymy się, że kibice mogą ze spokojem oczekiwać na zawody – powiedział Przemysław Szymkowiak, media manager zawodów.

Bilety na żużel na PGE Narodowym można kupować w cenie od 119 zł. Są dostępne w dwóch serwisach internetowych: www.kupbilet.pl oraz www.ebilet.pl (wybrane sektory). Stacjonarnie wejściówki można kupować w wybranych salonach Empik i Kolporter.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin