Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Trzeci Podkarpacki Bazarek już w sobotę w Parku Papieskim

Ekobazarek z naturalnymi produktami od lokalnych producentów
Na ekologicznym bazarku będzie można kupić produkty prosto od producentów. (Fot. Adam Lampart/Urząd Miasta Rzeszowa)

Wędliny, sery, soki, owoce, warzywa czy rękodzieło: wszystko bezpośrednio od producentów będzie można kupić w Parku Papieskim. Trzeci Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie zaplanowano na najbliższą sobotę – 9 marca. Klienci skorzystają z parkingu przy E. Leclerc.

Sobotni bazarek potrwa od godz. 8 do 14. Znów będzie można kupić zdrowe, regionalne produkty prosto od podkarpackich producentów żywności i rolników. To m.in. wędliny, sery, ciasta i słodycze, pierogi, pieczywo, owoce i warzywa, miody i produkty pszczele. Nie zabraknie też rękodzieła czy roślin.

– Założenie było takie, aby przynajmniej raz w miesiącu organizować bazarki w Parku Papieskim. Dziękuję mieszkańcom za ogromną frekwencję na poprzednich bazarkach, wystawcom oraz Podkarpackiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Boguchwale za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Zapraszam też w drugą sobotę marca na trzecią już odsłonę Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie. Jak zwykle liczę na owocne zakupy – zapowiada Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa.

Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie jest kontynuacją bazarku w Boguchwale, który jest organizowany już od kilku lat przy budynku PODR. Pierwszy rzeszowski eko-bazarek odbył się 21 października 2023 roku, drugi – 2 grudnia

9 marca w Parku Papieskim pojawi się ok. 100 wystawców. Odwiedzający bazarek będą mogli zaparkować swoje samochody na parkingu przy al. Armii Krajowej, obok hipermarketu E. Leclerc. Bezpieczeństwa przypilnują strażnicy miejscy.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin