Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

Czarterem polecimy z lotniska w Jasionce do Czarnogóry

Połączenie obsługiwał będzie narodowy przewoźnik z Czarnogóry – Air Montenegro. Fot. Materiały prasowe

Lotnisko Rzeszów-Jasionka uruchamia kolejne, 24. już połączenie czarterowe. Dzięki porozumieniu z Air Montenegro latem polecieć będzie można do Podgoricy w Czarnogórze.

Rejsy ze stolicy Podkarpacia zostaną zainaugurowane 15 czerwca i wykonywane raz w tygodniu, w czwartki.

– Po sukcesie rejsów w 2022 roku przyszedł czas na dalszy rozwój Air Montenegro w Polsce. W tym sezonie praktycznie podwajamy liczbę operacji. Jestem przekonany, że Polacy dadzą się oczarować Czarnogórze w jeszcze większym stopniu i w kolejnych sezonach zaoferujemy jeszcze więcej rejsów – mówi Michał Wichrowski z PMA Aviation, reprezentujący Air Montenegro w Polsce.

Wczasy w Czrnogórze oferuje Rego-Bis, który specjalizuje się w turystyce w krajach bałkańskich.

– Wakacje w Czarnogórze cieszą się coraz większą popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć również połączenie z portu lotniczego w Rzeszowie – twierdzi Gabriela Mańka-Sokullu, właścicielka biura podróży.

Z lotniska w Jasionce w sezonie wakacyjnym 2023 będzie można polecieć czarterami do Turcji, Grecji, Bułgarii oraz Albanii, Tunezji i Czarnogóry, a lotami regularnymi do Chorwacji, Włoch, USA oraz nad Bałtyk. Rok temu podkarpackie lotnisko biło letnie rekordy oferując 23 kierunki w 12 krajach, w tym sezonie jest ich jeszcze więcej.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin