REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Nie żyje 68-letnia kobieta. Tragiczny pożar w powiecie lubaczowskim

Dom w Cewkowie, w którym wybuchł pożar.
Pożar w domu w Cewkowie wybuchł w poniedziałek, przed godz. 16. (Fot. archiwum policji)

Tragiczny pożar domu w miejscowości Cewków, w powiecie lubaczowskim, na Podkarpaciu. Zginęła w nim 68-letnia kobieta. Ranny został jej 74-letni mąż.

Pożar wybuchł w poniedziałek, przed godz. 16. W domu znajdowała się w tym czasie trzyosobowa rodzina – starsze małżeństwo i ich dorosły syn. Gdy zaczął rozprzestrzeniać się ogień mężczyznom udało się wyjść z budynku.

– Zanim przyjechaliśmy na miejsce ogniem objęte były dwa pomieszczenia, a pożar rozprzestrzeniał się na poddasze budynku – informuje kpt. Marek Chomyszyn z komendy Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie. – Z informacji wynikało, że w budynku znajduje się jeszcze niepełnosprawna kobieta. Natychmiast zaczęliśmy gasić pożar i przeszukiwać dom.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej – z Lubaczowa, Cewkowa i Starego Dzikowca. Niestety 68-letniej kobiety nie udało się uratować. Jej ciało strażacy znaleźli w jednym z pomieszczeń.

Okoliczności pożaru w Cewkowie bada prokurator. Powołany został też biegły, który określi przyczyny tragedii.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin