Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Od 1 kwietnia w Rzeszowie otwierają się ogródki restauracyjne


Już od środy trwają przygotowania na rzeszowskim Rynku do rozpoczęcia od poniedziałku sezonu ogródkowego. (Fot. Adam Lampart/Urząd Miasta Rzeszowa)

Kawiarnianych i restauracyjnych ogródków na rzeszowskim Rynku będzie 33. Będą otwarte już od 1 kwietnia i będzie z nich można korzystać do 31 października.

W środę na głównym placu Rzeszowa zaczęły się przygotowania do sezonu ośrodkowego. W przetargu zostały wybrane firmy, które będą prowadziły ogródki restauracyjne. Będzie ich 33, czyli tyle samo, ile w minionych latach. 29 z nich będzie miało powierzchnię 54 m kw., dwa po 48 m kw., a dwa najmniejsze po 27 m kw. 

Sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa do 31 października. Co do wyposażenia tych miejsc, to wytyczne są takie same jak w ubiegłych latach. Parasole w kolorze ecru, a na wyposażeniu ma być także zielona wykładzina. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin