REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 2 grudnia 2023

Ciało mężczyzny na działkach przy Wieniawskiego. Nieoficjalnie: został postrzelony

Z nieoficjalnych informacji wynika, że znaleziony na działkach mężczyzna zginął od strzału z broni palnej. (Fot. archiwum policji)

W ogródkach działkowych przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie znaleziono ciało mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji zginął na skutek postrzelenia.

W piątek wieczorem w Rodzinnych Ogrodach Działkowych przy ul. Wieniawskiego znaleziono ciało mężczyzny. Na miejsce zdarzenia wysłanych zostało kilka radiowozów.

– Około 18 na terenie ogródków działkowych na ulicy Wieniawskiego, znaleziono ciało 53-letniego mężczyzny – potwierdza Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Jak dodaje, obecnie trwają czynności z udziałem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla Miasta Rzeszów. Nic więcej powiedzieć nie chce.

Według nieoficjalnych informacji mężczyzna został postrzelony.

Do tematu wrócimy.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin