Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami Krakowskiej Południe, Kotuli i Przybyszówki

Konrad Fijołek na Zalesiu w Rzeszowie
Konrad Fijołek zaprasza mieszkańców do wspólnej dyskusji. (Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa)

Po wakacyjnej przerwie prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek kontynuuje cykl spotkań z mieszkańcami. Tym razem porozmawia z mieszkańcami osiedli Krakowska Południe, Kotuli i Przybyszówka.

– Rozmawiamy m.in. o tym jakie inwestycje na osiedlach już udało się zrealizować, przedstawiamy plany miasta, dyskutujemy o bieżących problemach. Zapraszam na najbliższe, które odbędzie się już w piątek, 15 września – mówi Konrad Fijołek.

Mieszkańców trzech rzeszowskich osiedli prezydent zaprasza do Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Błogosławionej Karoliny. Można przyjść już o godz. 16. Rozpocznie się wtedy dyżur pracowników Urzedu Miasta Rzeszowa. Bedzie można złożyć urzędowe pisma i dowiedzieć się wszystkiego o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym w okolicy.

Spotkanie z Konradem Fijołkiem rozpocznie się o godz. 17 i potrwa dwie godziny.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin