Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Martwy 69-latek z Rzeszowa na przystanku autobusowym. Trwa dochodzenie

Karetka pogotowia na jednej z rzeszowskich ulic
Ratownicy medyczni stwierdzili zgon mężczyzny. (Fot. Wit Hadło)

69-letni mieszkaniec Rzeszowa stracił życie na jednym z przystanków na alei Sikorskiego. Ciało odkrył w czwartek, około godziny 9, kierowca miejskiego autobusu.

W czwartek, około godz. 9, kierowca autobusu MPK, jadąc wzdłuż al. Sikorskiego zauważył, że na jednym z przystanków leży mężczyzna. Obok niego znajdował się rower. Ratownicy pogotowia, którzy zostali wezwani na miejsce, stwierdzili zgon.

Asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poinformował, że mężczyzna nie posiadał widocznych urazów zewnętrznych, a na rowerze nie znaleziono żadnych śladów, które sugerowałyby potrącenie. Dlatego, póki co, w zdarzeniu wyklucza się udział osób trzecich.

Śledczy zabezpieczyli materiał do badań w celu dokładnego wyjaśnienia okoliczności śmierci 69-latka. Ustali je dalsze postępowanie.  

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin