
Wizualizacja: Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie
- The Exclusive Nike SB Dunk – SchaferandweinerShops Canada – Multicolour ‘ACG’ vest with pockets Nike
- ir jordan 4 military blue 202
Przy ul. Karola Wojtyły w Rzeszowie powstanie park kieszonkowy o powierzchni 20 arów. Jednym z jego elementów będzie boisko do piłki nożnej. Koszt zadania to blisko 690 tys. zł.
Umowa z wybranym w przetargu wykonawcą została już podpisana. Budową parku zajmie się firma OBO Polska z Rzeszowa. Park będzie podzielony na strefy. Pierwsza z nich będzie przeznaczona dla najmłodszych. Tam znajdą się urządzenia zabawowe, m.in. wieża ze zjazdem linowym. Kolejną będzie strefa wypoczynkowo-edukacyjna ir jordan 11 bred game worn 1996 finals auctio, w której zamontowane zostaną m.in. kostki wiedzy, domki dla owadów, informacyjne tablice przyrodnicze.
Kiedy park będzie gotowy?
Trzecia część będzie miała przeznaczenie sportowe – tam znajdzie się boisko do gry w piłkę nożną. W parku zamontowane zostaną także lampy solarne, ławki nike air jordan 1 outlet i drewniane siedziska, stojaki na rowery. Posadzonych zostanie blisko 300 roślin.
Teren rekreacyjny przy ul. Karola Wojtyły będzie jesienią tego roku.
