Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Policjanci z Baranówki myśleli, że kobieta macha z sympatii. A ona zaczęła rodzić

Rodząca kobieta dotarła do jednego z rzeszowskich szpitali pod czujnym okiem policjantów z Baranówki. (Fot. pixabay)

Gdy policjanci z Baranówki zatrzymali się na czerwonym świetle, zaczęła do nich machać pasażerka stojącej obok hondy. Z początku myśleli, że to wyraz sympatii, nawet jej odmachali. Szybko się jednak okazało, że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Kobieta zaczęła rodzić.

Do niecodziennej sytuacji doszło w piątek nad ranem. Policjanci z os. Baranówka zatrzymał się na czerwonym świetle, na skrzyżowaniu Powstańców Warszawy z Podkarpacką. Wtedy do siedzących w radiowozie stróżów prawa zaczęła machać pasażerka stojącej obok hondy. Policjanci również pomachali, światło zmieniło się na zielone i honda ruszyła. Tyle, że nie ujechała daleko. Samochód się zatrzymał, wybiegł z niego mężczyzna i poprosił funkcjonariuszy o eskortę do szpitala. Okazało się, że jego żona zaczęła rodzić.

Do szpitala rodzina udała się na sygnałach, w policyjnej eskorcie. 10 minut po przyjeździe na miejsce, pod okiem personelu medycznego, na świat przyszła Lilianka, drugie dziecko pasażerki hondy.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin