REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Ryanair będzie latał z Rzeszowa do Alicante w Hiszpanii

Alicante w Hiszpanii
Widok na port w hiszpańskim mieście Alicante. (Fot. materiały prasowe)

Z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce będzie można polecieć do Hiszpanii. Połączenie do Alicante uruchamia Ryanair. Start 3 kwietnia 2024 roku.

– Alicante jest kolejną atrakcyjną destynacją, do jakiej będzie można udać się bezpośrednio z Rzeszowa w przyszłym roku. Liczę na to, że nasza wieloletnia, bardzo dobra współpraca z irlandzkim przewoźnikiem, przyniesie nam jeszcze wiele powodów do radości zapewnia Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Loty z Rzeszowa do Hiszpanii dwa razy w tygodniu

Boeingi 737-800 Ryanaira latać będą z Rzeszowa do Alicante dwa razy w tygodniu.

W środy samoloty z Hiszpanii startować będą o godz. 6, w Rzeszowie wylądują o 9.20, by po 25-minutowym oczekiwaniu polecieć znów do Alicante, gdzie mają się znaleźć o 13.10.

Natomiast w soboty wystartują z międzynarodowego portu lotniczego Alicante-Elche o godzinie 6.05 i w Jasionce pojawią się o 9.25. W drogę powrotną ruszą 25 minut później, by w Hiszpanii wylądować o 13.15.

Lotnisko Alicante-Elche znajduje się 8 kilometrów od centrum Alicante i 133 kilometry na południe od centrum Walencji. Do obu tych miast dogodnie można dostać się autobusem.

_____

POLECAMY: 11 września 2001. Widziałem biały dym nad Nowym Jorkiem

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin