REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Wypadek w centrum Rzeszowa. Zderzyły się cztery auta, kierująca audi była pijana

Zdjęcie z wypadku w centrum Rzeszowa.
DO wypadku na ul. Lisa-Kuli w Rzeszowie doszło ok. południa. Zderzyły się tu cztery samochody. (Fot. archiwum policji)

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło dziś w samym centrum Rzeszowa. Na ul. Lisa-Kuli, na przejściu dla pieszych obok budynku NFZ, zderzyły się cztery auta. Kierująca audi, od którego wszystko się zaczęło, była pijana.

Do wypadku doszło w środę, 21 czerwca, około południa. Jak ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, przyczyną wypadku była prawdopodobnie szarża 33-letniej, pijanej kobiety, która jechała audi w kierunku Placu Śreniawitów. Na wysokości budynku NFZ, przed przejściem dla pieszych, kierująca straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w bok bmw. Wtedy jej samochód zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z dwoma kolejnymi osobówkami.

W wypadku na ul. Lisa-Kuli w Rzeszowie ranne zostały dwie kobiety – 18-letnia kierująca toyotą i 68-letnia kierująca hondą.

– Obydwie trafiły do szpitala. Gdy policjanci sprawdzili trzeźwość kierującej audi, okazało się, że jest pijana. Miała aż 3,2 promila alkoholu w organizmie – informuje rzecznik podkarpackiej policji. – Dwa pasy ruchu w kierunku Placu Śreniawitów są całkowicie zablokowane.

Policjanci wyznaczyli objazd przez skwer ks. Bala, gdzie ręcznie sterują ruchem.

Cztery auta zderzyły się na ul. Lisa-Kuli w Rzeszowie. Zdjęcie z miejsca wypadku
Zdjęcie z miejsca wypadku w centrum Rzeszowa. (Fot. archiwum policji)

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin