Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

Samochód uderzył w przepust i dachował. 24-letnia kierująca trafiła do szpitala

Wypadek w Jamnicy, w powiecie tarnobrzeskim na Podkarpaciu.
Gdy policjanci dotarli na miejsce wypadku w Jamnicy citroen opierał się o betonowy słup. (Fot. KMP Tarnobrzeg)

Najpierw citroen zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust, po czym auto dachowało. Do poważnie wyglądającego wypadku doszło nad ranem w Jamnicy, w gminie Grębów na Podkarpaciu.

Tarnobrzescy policjanci zostali poinformowani o wypadku w Jamnicy w czwartek, przed godz. 6. Na miejscu zobaczyli zniszczonego citroena. Samochód był w pozycji niemal pionowej, opierał się o metalowe ogrodzenie i słup energetyczny.

Policjanci wstępnie ustalili, że autem kierowała 24-letnia kobieta. Jechała w kierunku miejscowości Kępie Zaleszańskie.

– W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem. Citroen zjechał do rowu, uderzył w betonowy przepust. Następnie dachował, zatrzymując się na krawędzi słupa energetycznego – informuje podkarpacka policja. – Ranna 24-latka została zabrana do szpitala, gdzie pozostała pod opieką lekarzy. Policjanci ustalili, że była trzeźwa.

Dachowanie citroena w Jamnicy, w powiecie tarnobrzeskim
W wypadku w Jamnicy ranna została 24-letnia kobieta kierująca autem. (Fot. KWP Tarnobrzeg)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin