REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Tragiczny pożar w Nisku. W pogorzelisku strażacy znaleźli zwłoki

Pożar domu na ul. Długiej w Nisku
W wyniku pożaru w Nisku życie stracił 76-letni mężczyzna, a drewniany dom uległ niemal całkowitemu spaleniu. (Fot. KPP w Nisku)

Tragiczny pożar drewnianego domu na ul. Długiej w Nisku. Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli w budynku zwłoki mężczyzny.

– Zgłoszenie o pożarze w domu mieszkalnym w Nisku na ul. Długiej, policjanci otrzymali około południa. Podczas akcji, w budynku znaleziono zwłoki najprawdopodobniej mieszkającego tam 76-letniego mężczyzny – informuje niżańska Komenda Powiatowa Policji.

Ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych działań. Przyczyny pożaru nie są na razie znane.

W tym roku podkarpaccy strażacy wyjeżdżali już do blisko 850 pożarów w domach i mieszkaniach. Z powodu wybuchu ognia zginęło 12 osób, a 50 trafiło do szpitali z poparzeniami i zatruciem dymem.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin