Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 kwietnia 2024

Dwa śmiertelne wypadki. 58-latek uderzył w drzewo, rowerzysta wjechał pod samochód

Wypadek w Mokrej, w powiecie jarosławskim.
W Mokrej, w powiecie leżajskim, zginął 58-letni mieszkaniec gminy Roźwienica. (Fot. KPP Jarosław)

Do dwóch śmiertelnych wypadków doszło dziś na Podkarpaciu. Nie żyje 58-letni kierowca, który w Mokrej wjechał w drzewo. Dwie godziny później w Nowej Sarzynie zginął rowerzysta.

Do pierwszego z tragicznych wypadków doszło ok. godz. 6 rano. Kierowca reanult jechał przez Mokrą w kierunku Jarosławia. Nagle, z nieustalonych jeszcze przyczyn, zjechał na prawe pobocze. 58-latek stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, wpadło do rowu i uderzyło w drzewo. Mieszkaniec gminy Roźwienica nie przeżył.

Dwie godziny później do tragedii doszło w Nowej Sarzynie, w powiecie leżajskim. Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, wstępnie ustalili, że jadący rowerem mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Zderzył się z osobowym renault, zginął na miejscu.

Zdjęcie z wypadku w Nowej Sarzynie
Wypadku w Nowej Sarzynie nie przeżył rowerzysta, który zderzył się z osobowym renault. (Fot. KPP Leżajsk)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin