Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 24 maja 2024

W Latoszynie już oficjalnie mają uzdrowisko

Koncert Sławomira w uzdrowisku w Latoszynie
Sławomir szalał na scenie na stadionie w podgrodziu. Nie zabrakło jego nieśmiertelnego hitu „Miłość w Zakopanem”. (Fot. Natalia Osora / Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica)

Kilka kilometrów od Dębicy kuracjusze mogą korzystać z leczniczych właściwości wód siarczanowo-wapniowych oraz unikatowego klimatu najmłodszego polskiego uzdrowiska. Można napić się tam uzdrowiskowej wody, skorzystać z sauny, basenu czy komory termostatycznej. 

W weekend w Latoszynie-Zdroju świętowano 5-lecie istnienia zakładu przyrodoleczniczego i nadania Statusu Uzdrowiska Latoszyn Zdrój. W oficjalnej sobotniej części zostały wręczone podziękowania i odznaczenia osobom, które przyczyniły się do reaktywacji uzdrowiska.

Wśród wyróżnionych osób znalazł się Piotr Chęciek, starosta Powiatu Dębickiego, czy Stanisław Rokosz, Wójt gminy Dębica. Po uroczystościach w Latoszynie, w niedzielę na stadionie w Podgrodziu zaśpiewał gwiazdor disco-polo Sławomir wraz ze swoją żoną, Kajrą. Wystąpili też zespół damianKa czy Marcin Zawora. Potem publiczność zabawiał zespół Quatro. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin