REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

18-latek pędził 121 km/h w terenie zabudowanym

Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. (Fot. KPP Jarosław)

Brawurową i niebezpieczną jazdę 18-latka, kierującego volkswagenem przerwali policjanci z jarosławskiej drogówki. Młody kierowca uprawnienia do kierowania miał zaledwie od czterech miesięcy. W obszarze zabudowanym miał na liczniku 121 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych, a na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych. Dodatkowo stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego jarosławskiej komendy każdego dnia wyjeżdżają na drogi powiatu, by dbając o bezpieczeństwo ich użytkowników, eliminować z ruchu kierujących pod wpływem alkoholu czy narkotyków oraz piratów drogowych.

Wczoraj po godz. 19, w Widnej Górze, gdzie w terenie zabudowanym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, zauważyli volkswagena, który jechał z bardzo dużą prędkością. Przeprowadzony pomiar wykazał 121 km/h, czyli o 71 km/h za szybko.

Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. W związku z popełnionym wykroczeniem nałożyli na 18-letniegio mieszkańca gminy Pawłosiów 15 punktów karnych i grzywnę w wysokości 2,5 tys. zł. Młody kierowca, który uprawnienia do kierowania pojazdami posiadł od czterech miesięcy, długo się nimi nie nacieszył. Funkcjonariusz za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 71 km/h obligatoryjnie zatrzymali mu prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin