Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

25-latek miał w starej komodzie mefedron i inne narkotyki

To kolejna w tym miesiącu akcja jarosławskich policjantów. (Fot. archiwum)

Kolejna antynarkotykowa akcja jarosławskich policjantów. Tym razem wpadł 25-letni mężczyzna z gminy Laszki. Miał mefedron i kolorowe tabletki.

W połowie września w ręce kryminalnych z mefedronem wpadł 17-latek z Jarosławia, kilka dni później zatrzymali 28-letniego mężczyznę z gminy WIązownica, który miał w domu broń i narkotyki. Tym razem policjanci z Jarosławia udali się do gminy Laszki.

Gdy 25-latek zobaczył policjantów zrobił się dość nerwowy. Szybko okazało się, że miał ku temu powody.

– W znajdującym się na posesji budynku gospodarczym, w starej komodzie, funkcjonariusze znaleźli pojemnik. A w nim 18 kolorowych tabletek oraz 15 zawiniątek z folii aluminiowej z zawartością krystalicznej substancji. Policyjny tester wykazał, że krystaliczna substancja to mefedron o łącznej wadze ponad 11 gramów, a tabletki zawierały w swoim składzie substancję psychoaktywną – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

25-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grożą mu 3 lata więzienia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin