Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

Miał broń i narkotyki. Zatrzymali go policjanci z Rzeszowa i Jarosławia

Radiowóz podkarpackich policjantów.
W mieszkaniu 28-latka policjanci znaleźli broń i narkotyki. (Fot. KPP Jarosław)

W ręce podkarpackiej policji wpadł 28-letni przestępca z Wiązownicy. Miał w domu narkotyki oraz broń palną, na którą nie posiadał zezwolenia. Grozi mu 8 lat więzienia.

Nad tą sprawą pracowali kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Podejrzewali, że 28-latek z Wiązownicy może posiadać narkotyki. Gdy, wspólnie z policjantami z Jarosławia, odwiedzili mieszkanie mężczyzny, trop okazał się trafny. Znaleźli tu spore ilości mefedronu i marihuany. To nie wszystko. Przy okazji, w trakcie przeszukania, w ręce kryminalnych wpadła broń palna. 28-latek nie miał na nią pozwolenia.

– Mieszkaniec Wiązownicy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni palnej. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin