REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

59-letni mężczyzna utonął na rzeszowskiej Żwirowni

Plaża na żwirowni w Rzeszowie
O tym zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony o godz. 15.30. Ze zgłoszenia wynikało, że na terenie kąpieliska Żwirownia, topi się mężczyzna. (Fot. Archiwum/zdj. ilustracyjne)

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj, na terenie kąpieliska Żwirownia. 59-latek po tym jak wszedł do wody, zaczął się topić. Niestety, pomimo udzielonej mu pomocy, jego życia nie udało się uratować, zmarł w szpitalu.

O tym zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony o godz. 15.30. Ze zgłoszenia wynikało, że na terenie kąpieliska Żwirownia, topi się mężczyzna. Policyjny partol na miejscu potwierdził zgłoszenie.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 59-letni mieszkaniec Rzeszowa wypoczywał w rejonie kąpieliska wspólnie ze swoim krewnym. Najprawdopodobniej mężczyźni wspólnie pili  alkohol. W pewnej chwili, 59-latek, postanowił się schłodzić i wszedł do wody w miejscu niestrzeżonym. Nagle zaczął się topić.

Jego krewny widząc sytuację, pobiegł po ratowników, którzy wyciągnęli mężczyznę z wody i zaczęli udzielać mu pomocy.

Ratownicy medyczni, którzy również przyjechali na wezwanie, przywrócili u mężczyzny funkcje życiowe. 59-latek został przewieziony do szpitala, niestety kilka godzin później zmarł.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin